2417/616
Knud Ove Hilkier (f. København 1884, d. 1953)
To modeller. Sign. K. O. Hilkier 32. Olie på lærred. 121×107.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Vurdering
Hammerslag