12103/149
Carl O. J. Lund (f. København 1857, d. sst. 1936)
Kystparti. Sign. Carl O. J. Lund. Olie på lærred. Lysmål 58×94,5. Rammemål 79×114,5.
Behov for let overfladerensning. Ramme med afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag