2413/189
Et par næsten identiske Næstved stager af messing, balusterformede stammer. Stemplet. 18. årh. H. 15. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag