12034/52
Viggo Vagnby (f. 1896, d. 1966)
Rejseplakat. Tryksign. V. Vagnby. Litografi i farver. Bladstørrelse 100×62. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag