2023/​500

Michael Kvium (f. Horsens 1955)

“White flood”. Sign. på bagsiden Kvium, 04. Olie på lærred. 81×65.

Moderne kunst og design, 2. juni 2020

Vur­dering

125.000 DKK

Hammerslag

135.000 DKK

135.000 DKK
130.000 DKK
125.000 DKK
120.000 DKK
115.000 DKK
110.000 DKK
105.000 DKK
100.000 DKK