12137/46
Ubekendt tysk kunstner, 19. årh.
Kroscene. Sign. H. Grutzner. Olie på lærred. 21×26.
Talrige krakeleringer. Behov for rensning.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag