1632/570
Højdejustérbart stel til standerlampe af hvidlakeret metal, arm af messing. Skærm mangler. Udført hos Le Klint. Variable højde.
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 9. august 2016
Vurdering
Hammerslag
14 bud