12147/182
Ubekendt design
Et par armstole af bejdset træ med vertikale tremmer i sider og ryg, sædet betrukket med møbelstof. 20 årh.s første halvdel. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag