1409/94
Julius Paulsen (f. Odense 1860, d. København 1940)
En dreng. Sign. J. P. Olie på lærred. 38×26.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 24. februar 2014
Vurdering
Hammerslag