2148/1353
“Diamond Studded X-Mini Heritage” taske af beige monogram Visetos, læderbesætninger, gyldne beslag, hængelås, to nøgler, krystaller, hank, aftagelig justérbar skulderstrop, rum med lysebrunt stof for. H. 15 x B. 18 x D. 9 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser og mærker på læder og beslag. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 1. december 2021
Vurdering
Hammerslag