12204/6
Sofabord af massiv pommersk fyr. Udgået 1980'erne fra Anton Dam. H. 46 L. 140 B. 90.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Tørringsrevner.
Kunst, antikviteter & design, 27. januar 2022
Vurdering
Hammerslag