2440/913
Philippe Starck (f. Paris 1949)
“Dr. Sonderbar”. Lænestol med stel af forkromt stål. Designet 1983. Udført og mærket hos XO.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering