2049/208
Victoriansk forskærersæt, i alt syv dele, skafter af hjortetak med sølvmontering, denne stemplet JB Sheffield 1884. I original æske. 44×31 cm.
Æske fremstår med slitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag