2249/569
Neck Face (f. California 1984)
Uden titel. Sign. på bagsiden Neck Face 01. Tusch og akvarel på papir. Bladstørrelse 40×51. (373)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag
11 bud