2041/23
Senneh kelim tæppe, Persien. Gentagelsesmønster med herati design. 20. årh.s anden halvdel. 158×113.
Let slidte frynser.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag