2014/​883

Christian Björn Larsen (, 20. årh.)

Aftensol over havet. Sign. Chr. Björn Larsen 65. Olie på masonit. 28×64.

Moderne kunst og design, 31. marts 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

500 DKK

15 bud

(Autobud) 500 DKK
480 DKK
(Autobud) 460 DKK
440 DKK
(Autobud) 420 DKK
400 DKK
380 DKK
360 DKK
340 DKK
(Autobud) 320 DKK
320 DKK
280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK