2014/883
Christian Björn Larsen (, 20. årh.)
Aftensol over havet. Sign. Chr. Björn Larsen 65. Olie på masonit. 28×64.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud