2434/1321
Et par øreklips af gyldent metal i form af CC logo hver prydet med talrige hvide similisten. Ca. 15×21 mm. (2)
Æske medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Tre sten mangler. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 21. august 2024
Vurdering
Hammerslag