2434/​1321

Chanel

Et par øreklips af gyldent metal i form af CC logo hver prydet med talrige hvide similisten. Ca. 15×21 mm. (2)

Æske medfølger.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Tre sten mangler. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 21. august 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.100 DKK

1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK