2438/​964

Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)

“PP 209”. Armstol med stel af ask og eg, sæde med papirgarn. Tegnet 1972. Udført og mærket hos PP Møbler, 2004.

Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

15 bud

Tidspunkt Byder Bud
1165389 1.700 DKK
898569 1.650 DKK
1116916 (Autobud) 1.600 DKK
1165389 1.550 DKK
1116916 (Autobud) 1.500 DKK
1165389 1.450 DKK
1116916 (Autobud) 1.400 DKK
1165389 1.350 DKK
1116916 (Autobud) 1.300 DKK
1165389 1.250 DKK
1116916 (Autobud) 1.200 DKK
1165389 1.150 DKK
1116916 1.100 DKK
922832 1.050 DKK
1116916 1.000 DKK