2438/964
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)
“PP 209”. Armstol med stel af ask og eg, sæde med papirgarn. Tegnet 1972. Udført og mærket hos PP Møbler, 2004.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
15 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1165389 | ||
898569 | ||
1116916 (Autobud) | ||
1165389 | ||
1116916 (Autobud) | ||
1165389 | ||
1116916 (Autobud) | ||
1165389 | ||
1116916 (Autobud) | ||
1165389 | ||
1116916 (Autobud) | ||
1165389 | ||
1116916 | ||
922832 | ||
1116916 |