2431/197
Wolmer Zier (f. Øster Ulslev Sogn 1910, d. Løkken 1990)
“Brænding ved Løkken”. Sign. W. Zier. Olie på lærred. 67,5×97,5.
Ingen bemærkninger.
Vurdering