2413/7547
Adam Jeppesen (f. 1978)
Uden titel, 2014. Sign. monogram på bagsiden. C-print på papir monteret i plexi kasse. 41×35×9.
Udstillet: “Scatter”, 2014, Peter Lav Gallery, København. Proveniens: Peter Lav Gallery, København.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Samtidskunst, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
32 bud