1703/1542
To par engelske stager af messing, balusterformede stammer på firsidede fodstykker 19. årh. H. 18 og 22 cm samt et par barokform stager af messingmalm, 20. årh. H. 19,5 cm. (6)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 19. januar 2017
Vurdering
Hammerslag
10 bud