2124/89
Italiensk kabinetskab af patineret mørkt træ. Delvis 18.-19. årh. H. 190. B. 157. D. 58.
3 x Nøgle medfølger. Restaureret. Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag