12148/​170

Ubekendt design

Rund pendel af træfiner. 20. årh.s. anden halvdel. Diam. 50.

Almindelig brugsslitage.

Fra Direkte

Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Dette emne er udgået