12148/170
Ubekendt design
Rund pendel af træfiner. 20. årh.s. anden halvdel. Diam. 50.
Almindelig brugsslitage.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021
Vurdering
Dette emne er udgået