2031/834
Dansk møbeldesign
Udstillingsbænk af eg med top af sten. H. 41. L. 198,5. D. 35.
Fremstår med brugsslitage, herunder ridser, mærker og mindre hak/kantafslag. Sten top er knækket - stor revne samt afslag. Hjørne med afslag.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud