2420/820
Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
“Dansende pige”. Sign. H. Voigt Steffensen 92, E.A. Litografi i farver. Bladstørrelse 60×40. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Vurdering
Hammerslag