Foto endnu ikke klar
893/765
Günther Förg (f. Füssen 1952, d. Freiburg 2013)
Uden titel. Sign. Förg 01. Akvarel på papir. Bladstørrelse 39×30.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 4. marts 2020
Vurdering
Hammerslag