2413/8
Sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 135. B. 68.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag