2413/​8

Sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 135. B. 68.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Afslag.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag