2124/​65

Bakkebord af poleret og gudstafferet fyrretræ og bøgetræ. Rokoko form, 20. årh. H. 70. L. 96. B. 55.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Velholdt.

Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

4.200 DKK

4.200 DKK
(Autobud) 4.000 DKK
4.000 DKK
3.200 DKK
(Autobud) 3.000 DKK
3.000 DKK
1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK