2124/65
Bakkebord af poleret og gudstafferet fyrretræ og bøgetræ. Rokoko form, 20. årh. H. 70. L. 96. B. 55.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Velholdt.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag