2436/682
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Elles”. Sign. Corneille 76, E/A. Litografi i farver. Bladstørrelse 42×29.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.
Vurdering