12109/311
Thor Lindeneg (f. København 1941)
Surrealistisk komposition med hest. Sign. Thor Lindeneg, 239/250. Litografi i farver. Bladmål 63×46. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag