12109/175
En stor skjoldlampet af messing med tre svungne lysarme. 19. årh. H. 58. B. 31,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag