2014/​47

Sofa af mahogni med beslag af forgyldt bronze. Empire form, 20. årh.s begyndelse. L. 143.

Almindelige brugs- og alderstegn.

Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag