2014/47
Sofa af mahogni med beslag af forgyldt bronze. Empire form, 20. årh.s begyndelse. L. 143.
Almindelige brugs- og alderstegn.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag