2043/​188

Bæltespænde af messing, påsat med emblemer, våbenskjold og initialer JGR, dateret 1827. L. 20 cm. B. 6,5 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag