2131/​921

Ramón Úbeda (f. Jaén 1962)

Otto Canalda (f. Barcelona 1977)

“Inout”. Standerlampe af hvidt formstøbt plast. Udført hos Metalarte, Spanien. H. 215.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Skruer medfølger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 3. august 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK