2032/138
Kandisskrin af presset glas med afrundede ender, montering af metal. 20. årh. H. 9. L. 14. B. 9.
Lukkemekanisme mangler. Mindre kanthak/stødmærke på låg.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag