1817/6557
Jesper Rasmussen (f. 1959)
“Politigården, København 2005”. Edition 3/3 + 2 AP. Signeret Jesper Rasmussen på bagsiden. Lambdaprint. 80×120 cm.
Proveniens: Galerie Møller-Witt, Aarhus.
Dette emne handles i fuldmoms
Fotografier, 24. april 2018
Vurdering
Hammerslag
35 bud