2439/​852

Dansk design

Standerlampe med stamme af messing og fod af palisander, monteret med plisseret skærm af hvid akryl. 1960'erne. H. inkl. skærm 158.

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

4.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?