2049/​223

Orientalsk tæppe i klassisk Sultanabad design. 21. årh.(aldrig anvendt). 430×575.(10141)

Dette emne handles i fuldmoms

Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag