2049/223
Orientalsk tæppe i klassisk Sultanabad design. 21. årh.(aldrig anvendt). 430×575.(10141)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag