2003/​887
Mogens Vantore: Opstilling med svampe. Sign. M. Vantore. Olie på plade. 28×42.

Be­skriv­el­se

Opstilling med svampe. Sign. M. Vantore. Olie på plade. 28×42.

Moderne kunst og design, 14. januar 2020

Kunstner

Mogens Vantore (f. København 1895, d. Helsinge 1977)

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag