2022/612
Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
Danserinde, 1989. Sign. HVS. Olie på lærred. 30×25
Proveniens: Galerie Asbæk, København.
God stand.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud