1947/​11

Orientalsk tæppe i Indisk Agra design. 21. årh. 407×292.(2846)

Beverly Hills tæppe ophørssalg (dette er del af en løbende afvikling af en større mængde tæpper fra et tæppefirma i Beverly Hills, Los Angeles). Tæpperne udbydes til priser under engrosprisniveau.

Dette emne handles i fuldmoms

Plettet.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019

Vur­dering

3.000–4.500 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK