2109/613
Hans Berg (f. Åkirkeby 1938)
Uden titel. Sign. HB 81. Olie på plade i seks firkanter på to sammensatte plader. 212×234.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag