2434/263
C. Rhode (f. 1887)
To kompositioner med opstillinger. Sign. C. Rhode. Olie på lærred. 45×40 og 36×44. (2)
Vurdering
11 bud
928874 | ||
1048448 (Autobud) | ||
928874 | ||
1048448 (Autobud) | ||
928874 | ||
1048448 (Autobud) | ||
928874 | ||
1048448 | ||
928874 (Autobud) | ||
1048448 | ||
928874 |