2045/193
Skål af sølv, ligeknækket, indvendig forgyldt. KOH, København 1912. Vægt 402 g. H. 11,5 cm. L. 25 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud