2124/503
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Konkret form. Sign. RJ i bunden. Sortlakeret jern med drejbart element. H. 30. L. 15. D. 11.
Original stand. Små overfladiske mærker/ridser.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud