2439/1703
Olaf Rude (f. Rakvere, Estland 1886, d. Frederiksberg 1957)
Landskab. SIgn. Oluf Rude. Olie på lærred. 97×150.
Dette emne handles i fuldmoms
Lærred er ujævnt. Huller efter tegnestifter. Behov for let overfladerensning.
Vurdering
Hammerslag
34 bud
1130541 (Autobud) | ||
929077 | ||
1130541 (Autobud) | ||
132659 | ||
1130541 (Autobud) | ||
132659 | ||
1130541 (Autobud) | ||
132659 | ||
1130541 (Autobud) | ||
934359 | ||
1130541 | ||
934359 | ||
1130541 | ||
934359 (Autobud) | ||
1130541 | ||
934359 | ||
1130541 (Autobud) | ||
934359 | ||
1130541 | ||
934359 (Autobud) | ||
1130541 | ||
934359 (Autobud) | ||
1130541 | ||
934359 (Autobud) | ||
1130541 | ||
934359 (Autobud) | ||
1130541 | ||
934359 | ||
1130541 | ||
153169 | ||
1130541 | ||
926738 | ||
814246 | ||
1130541 |